Kayseri logo image
ANNELİ OYUN GRUBU 2-3 Yaş - TÜRKÇE

Oyun grubumuz haftada 2 gün toplam 3 saat yapılmaktadır. Yapa oyun grubu programı uygulanmaktadır, tam zamanlı kreşe başlamadan önce yumuşak bir geçiş istiyor aynı zamanda çocuğunuzla birlikte etkinlik yapmak istiyorsanız detaylı bilgi için kurumumuzu aramanızı ve kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

İNGİLİZCE OYUN GRUBU

Oyun grubumuz haftada 2 gün toplam 2 saat yapılmaktadır. OXFORD Hero Academy işbirliği ile hazırlanan Yapa İngilizce oyun grubu programı uygulanmaktadır, tam zamanlı kreşe başlamadan önce yumuşak bir geçiş istiyor aynı zamanda çocuğunuzla birlikte etkinlik yapmak istiyorsanız detaylı bilgi için kurumumuzu aramanızı ve kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

2 YAŞ

25 Ayını dolduran çocuklarımızı 2 yaş sınıfımıza kaydediyoruz. İngilizce, Bedensel gelişim atölyeleri, orff, el sanatları gibi birçok branş etkinliklerini gelişimlerine uygun bir biçimde uygulamaktayız. 

3 YAŞ

3 yaş sınıfımızda artık diğer öğrencilerimiz gibi bütün branşları gelişimlerine uygun ölçüde almaktadır. Uyku ihtiyacı olan çocuklarımız uyku saatlerinde kampetlerinde uyumaktadırlar. 

4 YAŞ

4 Yaş öğrencilerimiz bütün branşları almaktadırlar. 

5 YAŞ
5 Yaş grubu öğrencilerimiz bütün branşları almaktadır. Velilerimizin isteği ile anlaşmalı olduğumuz kolejlerden ilkokula hazırlık etkinlikleri kapsamında 1. sınıf öğretmenleri tarafından ses eğitimi verilmektedir.
  Kayıt Formu